Yenilikçi Metodoloji ; 

      Marmara ICI Yönetim Danışmanlık ve Eğitim Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. ;

           Danışmanlık hizmetlerinde 1997 yılından başlamış olduğu yenilikçi yolculuğuna uygulamaları ve kariyer tecrübesini birleştiren;  Marmara ICI Yönetim Danışmanlık, butik ve özgün iş modelleri ile değişime ve yenilikciliğe öncüllük etmektedir.

              Ülkemizde hizmet sektörünün gelişim ve değişimine göre şirketimiz 2003 yılından itibaren  bölge ofisleri  2013 yılından itibaren Merkez İstanbul olmak üzere Ankara ve Konya irtibat ofisleri ile yönetim danışmanlık hizmetlerine devam etmektedir.

              Marmara  ICI Yönetim Danışmanlık şirketinin temel yaklaşımı, değişim ve yenilenmeyi bir bütün  olarak planlar ve değerlendirir. Katılımcı yönetim anlayışı ile tüm paydaşların karar alma sürecine dahil olmasını sağlar. Strateji geliştirme,  Bilgiyi etkin kullanma, Esneklik ve Çözüm süreçleri ile iş modellemelerini hedef ve stratejilere uyumlu hale getirerek kurumları geleceğe hazırlamaktır.  Bu inançla, bilgi ve tecrübemizi, inovasyon gücümüzü, global trendleri ve müşteri beklentilerini birleştirerek kurumlara ve liderlerine fark yaratacak sistemleri ve iş modellemeleri ile rekabetçi, verimli,  sürdürülebilir gelişimler sağlamaktayız.  

             Marmara  ICI ; Aile Şirketleri ve Üst yönetim, Strateji ve İş geliştirme, Kurumsal Yeniden Yapılandırma, İnsan Kaynakları, Bilgi Teknolojileri ile otomotivden tekstile, inşaat sektöründen mağazacılığa, turizmden sağlık sektörüne, tarım sektörüne   kadar geniş bir sektör yelpazesinde kazandığı deneyimle, müşterileri için kurum değerlerini ve sektörel farklılıkları dikkate alan, kuruma özgü, çağdaş çözümler geliştirmesiyle tanınmaktadır.  Türkiye’nin büyüyen ve saygın şirketlerine hizmet vermiş, müşterilerinin güvenli ve uzun süreçli çözüm ortağı haline gelmiştir. 

Kullanıcı deneyimini geliştirmek ve ziyaretçi analizi için kullandığımız çerezler ve bunları nasıl kontrol edebileceğinizi öğrenmek için Gizlilik Tercihleri'ne tıklayınız.