Dijitalleşme Danışmanlığı

 

Dijital Dönüşüm hızla gelişen bilgi ve iletişim teknolojilerinin sunduğu imkânlar ve değişen toplumsal ihtiyaçlar doğrultusunda, organizasyonların daha etkin, verimli hizmet vermek ve faydalanıcı memnuniyeti sağlamak üzere insan, iş süreçleri ve teknoloji unsurlarında gerçekleştirdiği bütüncül dönüşümdür.

Bu bağlamda firmaların en başta gerek yönetişim, gerekse satış, pazarlama konularında doğru kanallardan danışmanlık desteği alarak kendilerini, işlerini, firmalarını ve piyasa işleyişini doğru temellerde algılamaları bir sonraki aşamada ise dijital dönüşümü firmalarına optimum seviyede adapte etmeleri konularında danışmanlık desteği almaları çok kritik öneme sahiptir. Unutulmamalıdır ki yaşam kimsenin etrafında dönmemektedir, tam tersine yaşam insanlardan bağımsız ancak onları da kapsayarak işleyişine devam etmektedir. Dolayısıyla insanlar duvarlarına, kalıplarına sığınmak yerine yaşamla bütünleşme önündeki engelleri kaldırmaya odaklandığı oranda hedeflerine ulaşabileceklerdir. Başka bir deyişle sürekli değişim ve gelişim insan olmanın temel gerekliliğidir.

Dijitalleşme Danışmanlığı için Marmara ICI olarak yaptığımız çalışmalar ise;

  • Şirket İçi iletişim Süreçlerinin Analizi,
  • Bilgi Yönetim Sistemlerinin Analizi,
  • Dijital Dönüşüm Yol Haritasının Belirlenmesi,
  • Dijital Dönüşüm Uygulama Adımlarının Planlanması,
  • Proje Yönetimi Kapsamında Sürecin İzlenebilirliğinin Sağlanması.

Kullanıcı deneyimini geliştirmek ve ziyaretçi analizi için kullandığımız çerezler ve bunları nasıl kontrol edebileceğinizi öğrenmek için Gizlilik Tercihleri'ne tıklayınız.