İş Süreç Optimizasyon (BPO) Yönetimi (BPM) ve Danışmanlığı

 

Dinamik, hareketli, koordineli çalışan bir yönetim sistemi bilinci ile hareket etmek isteyen şirketlerin iç ve dış koordinasyonunu sağlamaya yönelik sistem çalışmalarıdır. Bu çalışmalarda Uluslararası ticarette şirketlerin avantaj oluşturması, işletmenin genel organizasyon verimliliğinin artması, müşteri ihtiyaç ve isteklerinin karşılanabilmesi, iş yönetimi akış ve koordinasyonlarının güçlendirilmesine yönelik faydalar sağlanmış olacaktır.

Çalışmalarımızda şirketinizin genel oluşmuş veya oluşturulacak iş süreçlerinizin, yönetim bilgi sisteminiz analiz edilerek şirketinizin genel koordinasyon, etkileşim, iletişim ve çalışma entegrasyon bütünlüğünüz kurulup tamamlanarak verimli bir sipariş yönetim, satınalma stratejik pazarlama sistemi, dış ticaret operasyonel sistemi üretim, üretim takip, arşivleme stok yönetimi, performans yönetimi, kalite kontrol yönetimi süreçlerinin işleyiş bütünlüğü kurulmuş uygulatılmış öğretilmiş ve kısa süreçte işlemlerin tamamlanması sağlanmış olacaktır.

İş Süreç Optimizasyon (BPO) Yönetimi (BPM) ve Danışmanlığı sürecinde Marmara ICI olarak yaptığımız çalışmalar ise;

  • İş, Süreç Darboğaz Tespiti ve İyileştirme Fırsatlarının Tespiti,
  • İş Süreçlerindeki Kritik Kontrol Noktalarının Kurulması,
  • İş Süreçlerinin Etkileşimlerinin Belirlenmesi ve Kurulması.

Kullanıcı deneyimini geliştirmek ve ziyaretçi analizi için kullandığımız çerezler ve bunları nasıl kontrol edebileceğinizi öğrenmek için Gizlilik Tercihleri'ne tıklayınız.